Ponuka pre priaznivcov a záujemcov

Pre priaznivcov hradu Čabraď, sme pripravili pár ponúk:


1. Vydali sme papierovú skladačku s názvom „Sprievodca po hrade Čabraď“, kde je stručná história hradu, pôdorys a fotografie, počítačové rekonštrukcie vzhľadu a množstvo iných informácii. Skladačka má rozmer 21 x 60cm a je k dispozícii počas našej prítomnosti na hrade, v obci Čabradský Vrbovok, vo Sv. Antone, Zvolene, Krupine. Prípadne si ju môžete objednať poštou.
Cena 0,66 €(+ poštovné).2. Spracovali sme multimediálnu prezentáciu hradu a združenia na CD, kde je množstvo informácií, fotografií, história hradu, združenia, videá z hradu, brigád a z prírody, zásady ochrany prírody, počítačové rekonštrukcie a pod. Prezentácia je k dispozícii počas našej prítomnosti na hrade, alebo si ju môžete objednať poštou. Prezentácia je momentálne v Slovenskej a Maďarskej verzii. Na Anglickej ešte pracujeme.
Cena 11,- € (+ poštovné).
KRÁTKA UKÁŽKA


3. Pre priaznivcov sme nachystali aj možnosť vyjadriť podporu hradu nosením trička s potlačou na hrudi (sieťotlač). Tričká sú v rôznych veľkostiach (S,M,L,XL,XXL) a v khaki farbe. Sú k dispozícii počas našej prítomnosti na hrade, alebo sa dajú objednať a pošleme ho poštou. (k dispozícii budú už po Veľkej noci!!!)
Cena trička je 7,-€(+ poštovné).Veríme, že vás naša ponuka zaujala a kúpou niektorej z ponúk podporíte naše združenie, aby sme mohli účinnejšie zachraňovať hrad pre vás a budúce pokolenia.
Takto získané prostriedky budú použité výhradne na zakúpenie materiálu pre obnovu hradu, archeologický prieskum a náradie.

Ďakujeme za vašu podporu!